السَّلَامُ عَلَيْكَ يَا وَلِيَّ اللَّهِ أَشْهَدُ أَنَّكَ [أَنْتَ‏] أَوَّلُ مَظْلُومٍ وَ أَوَّلُ مَنْ غُصِبَ حَقَّهُ سلام بر تو اى ولى خدا، شهادت مى‏ دهم كه تو اوّلين مظلوم و اوّلين كسى كه حقّش غصب شده مى‏ باشى،  صَبَرْتَ وَ احْتَسَبْتَ حَتَّى أَتَاكَ الْيَقِينُ صبر و تحمّل نمودى تا هنگامى كه اجل تو را دريافت   وَ أَشْهَدُ أَنَّكَ لَقِيتَ اللَّهَ وَ أَنْتَ شَهِيدٌ عَذَّبَ اللَّهُ قَاتِلَكَ بِأَنْوَاعِ الْعَذَابِ وَ جَدَّدَ عَلَيْهِ الْعَذَابَ  و شهادت مى‏ دهم كه خدا را ملاقات نمودى در حالى كه شهيد بودى، عذاب كند خداوند متعال كشنده تو را به انواع عذاب‏ها و تجديد نمايد بر او، آن به آن، عذاب را، جِئْتُكَ عَارِفاً بِحَقِّكَ مُسْتَبْصِراً بِشَأْنِكَ مُعَادِياً لِأَعْدَائِكَ وَ مَنْ ظَلَمَكَ أَلْقَى عَلَى ذَلِكَ رَبِّي إِنْ شَاءَ اللَّهُ تَعَالَى نزد تو آمدم در حالى كه به حقّت عارف و به شأن و مقاومت مستبصر و نسبت به دشمنان و ظالمينت دشمن مى‏ باشم ان شاء الله، خداوند را با همين مرام و عقيده ملاقات خواهم نمود إِنَّ لِي ذُنُوباً كَثِيرَةً فَاشْفَعْ لِي عِنْدَ رَبِّكَ يَا مَوْلَايَ فَإِنَّ لَكَ عِنْدَ اللَّهِ مَقَاماً مَعْلُوماً  ، بدرستى كه گناهان زيادى بر عهده من است پس اى مولاى من نزد پروردگارت شفيع من باش چه آنكه نزد خدا براى شما مقام و مرتبه‏ اى معلوم و مشخصى بوده وَ إِنَّ لَكَ عِنْدَ اللَّهِ جَاهاً عَظِيماً وَ شَفَاعَةً وَ قَدْ قَالَ اللَّهُ تَعَالَى (وَ لا يَشْفَعُونَ إِلَّا لِمَنِ ارْتَضى)‏ و جاه و جلال عظيمى ثابت مى ‏باشد و خود خداوند فرموده: «و جز براى كسى كه [خدا] رضايت دهد، شفاعت نمى‌كنند » شهادت حضرت امیرالمومنین علیه السلام تسلیت باد.  

EMAM14 اللَّهِ ,عِنْدَ ,خداوند ,اللَّهُ ,شهادت ,عِنْدَ اللَّهِ ,لَكَ عِنْدَ ,اللَّهُ تَعَالَى ,أَشْهَدُ أَنَّكَ ,لَكَ عِنْدَ اللَّهِ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه محصولات کانون هواداران سمپدوریا در ایران معرفی کالا یلدا مارکت تخفیف ویژه پخش زنده اینجا همه چی هست فروشگاه اینترنتی دیجیکالا